בית ספר אלומות רחל נתיבות משה - ראש העין

זהירות בדרכים

חוגים
חוגגים כאן חוגים - במסגרת ביה"ס נפתחו חוגים רבים ומגוונים

פיתוח ועידוד המצוינות
בית הספר מפתח ומעודד פיתוח המצוינות לתלמידי כתות ב', המצוינים בחשבון נהנים משעורי העשרה.

שחמט

טורניר משפחתי
ביום ראשון, כ"א אדר ב', 23/3 התקיים טורניר אבות וילדים לילדי חוג כדורגל

מלווה מלכה


 
 
 
         
תדמית תשע"ח


מפעל הפיס - פותחים יד סביבנו
שגרת הסתו הופרה בבת אחת עם פתיחתו החגיגית של סניף מפעל הפיס, בבית הספר. זהו מפעל פיס של ממש עם כרטיסי גרוד וזכויות שכל תלמיד יכול לזכות, הן בפרסים והן... במצוות. מבצע הפיס שלנו מכריז: פותחים יד סביבנו, והוא מציע מגוון של אפשרויות לאיסוף זכויות בחסד ובנתינה. הפעילות מדורגת, ומידי פעם ניתן הפוקוס על תחום אחר, כשהתמונה המושלמת מציגה עולם יפה של חסד הדדי: חסד בבית, חסד בכתה, חסד בבית הספר וחסד בקהילה
המנון    |    אלבום פיס    |    חסד בבית    |    חסד בפריחה    |    חסד בכתה    |    חסד בבית הספר    |   


לכבודכם - מתחזקים בכיבוד הורים
במהלך החודשים הקרובים הילדים ילמדו את ההלכות הקשורות למצות כיבוד הורים וכן תכנים נוספים הקשורים אליה. במהלך התקופה יוכלו הילדים לצבור נקודות על חידות או משימות שונות, על ידי סריקת ברקוד אישי לכל אחד במכשיר הברקודים. ככל שיצברו יותר נקודות יוכלו לממשם בהמשך לדברים שווים במיוחד... כל ילד קיבל מחזיק מפתחות עם "לוגו" המבצע ומספרו האישי וכן "פולדר" - תיקיית המבצע שבה הוא אוסף את כל החומר, כמו: שכפולי עבודה, פנקס משימות וכו'.


כאן בונים!
כהמשך לתנופת הבניה של בית ספרנו החדש, אנו פותחים במבצע שנתי ששמו: כאן בונים! אישיותנו בנויה מאינספור לבנים קטנות - מידות טובות, התגברויות יומיומיות ומעשים טובים הבונים את האדם לאישיות רבת עוצמה! נתבונן לתוך עצמנו - נחזק היסודות נפתח מודעות לעכים הבונים אישיות בעלת מידות. וכך שלב אחר שלב, נדבך אחר נדבך יקום בנין רב קומות של בית ספרנו בו תלמידי האלומות!


באור אחר - עיתון בביצוע ילדי ביה"ס
במסגרת שיעורי עברית בבית הספר, זכו הילדים לפרויקט מרתק, מעשיר ויוצא דופן. הילדים קיבלו תעודת עיתונאות מטעם בית הספר, והתבקשו לכתוב יחד עיתון לכבוד חג החנוכה. כל שכבה היתה אחראית על מדור אחר בעיתון. נניח לכם לטעם מעט מהנושאים: כיתות ג' - סיכמו את מנהגי החג בצורה מקסימה, של שיח הורים וילדים. כיתות ה' - כתבו סיפור התגברות מרגש. כיתות ז' - ערכו ראיון לבני משפחתם על התמודדות קשה וסיפור ההצלחה ועוד... בנוסף לכך, ליקטו הילדים מתכונים חלביים, תפזורות, שירים, חידות ופרושים... התוצר היה מהמם! עמוק, יצירתי, קולח ועם טביעות אצבעות קטנות ומוכרות.


בדק בית - מבצע נקיון
preview
בדק בית - מבצע נקיון
(כ"ט בכסלו התשע"ד, 2/12/2013)

יומן תלמיד
preview
התלמידים קבלו השנה יומן ייחודי לבית ספרנו. בו ירשמו שיעורי בית ומטלות ויתעדכנו במועדי האירועים בביה"ס.
(כ"ט בכסלו התשע"ד, 2/12/2013)
להורדת יומן התלמיד לחץ כאן
(כ"ט בכסלו התשע"ד, 2/12/2013)

שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

אירועי חודש תמוז

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
בית ספר אלומות רחל - ראש העין    המתמיד 25  ראש העין    טלפון: 03-9031251  פקס: 03-9033603   דואר אלקטרוני: r.paley10@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים